top of page
9в_edited.png

Девіз: "Розвиваємось – граємо, 

               пізнаємо – зростаємо!"

Вихователь

Ковальова

Світлана Миколаївна

Вихователь

Бояринова

Ольга Юріївна

           У групі створено належні  умови для різнобічного розвитку малюків, використовуючи метод наукової педагогіки М. Монтессорі.

           Працюємо з малюками в напрямках:

·        розвиток предметної діяльності, навичок спілкування з дорослими, самостійності, тонкої моторики рук, рухової активності;

·        виховання позитивної налаштованості на природне та предметне довкілля, вмінь встановлювати контакти з дорослими та однолітками, формування уявлень про себе, стимулювання інтересу до різних видів діяльності;

·        навчання діям з предметами, їх призначенням, елементарним сенсорним еталонам в інтеграції з іншими видами діяльності, досліджувати різні предмети та об’єкти довкілля, введення дітей у світ гри.

           Форми роботи з малюками – повсякденне життя і спеціально-організовані ігри-заняття. Ігри-заняття починаємо ігровим моментом чи сюрпризною ситуацією.

           Широко використовуємо у роботі з малюками:

·        ігри з дидактичним сенсорним матеріалом (перебирання дрібних предметів за допомогою пальців, обведення контурних зображень);

·        вправи та ігри для розвитку дрібних м’язів рук зі спеціальним наочним матеріалом (шнурування, застібання ґудзиків тощо).

           В сюжетних іграх («Кухня», «Житлова кімната», «Лікарня», «Перукарня») у малят розвиваємо уміння встановлювати взаємозв’язки, розуміти навколишнє середовище, використовувати іграшки й матеріали в різний спосіб.

          При проведенні конструкторсько-будівельних ігор розвиваємо у дітей мислення, здатність зосереджувати увагу, формуємо уміння планувати свою діяльність, досягати конкретного результату.

За допомогою дидактичних ігор вчимо дошкільнят діяти з предметами, порівнювати, з’єднувати, розкладати предмети за певними ознаками. Формуємо і закріплюємо вміння розрізняти предмети.

Ми намагаємося зробити сприйняття дитини цілеспрямованим, допомогти помітити те головне, чого вона сама не помічає.

          У повсякденному житті закріплюємо навички і вміння, набуті в ході ігор-занять, формуємо нові.

bottom of page